Załoga

Maciej Dominiak

Maciej to doświadczony pilot śmigłowcowy i samolotowy. Jego nalot życiowy wynosi ponad 1000 godzin. Latanie to jego pasja. Kocha latać przede wszystkim śmigłowcami – nie tylko Robinsonem R44 jako instruktor w naszej szkole, ale również m.in. Bo 105 w czasie pokazów lotniczych w całej Polsce i Europie. Wcześniej zawodnik samochodowy, uczestnik Rajdu Dakar.

Dawid Walas

Dawid jest kierownikiem odpowiedzialnym w organizacji. W Heli Solution odpowiada za Safety Management System. Jest pilotem samolotowym, organizatorem i wieloletnim dyrektorem pokazów lotniczych w całej Polsce. Koordynuje specjalne wydarzenia lotnicze, na koncie ma między innymi realizacje lądowań samolotami w szczególnych miejscach i przeprowadzenie przelotów pod mostami.

Paweł Świątek

Paweł jest instruktorem śmigłowcowym. Swoją przygodę z lotnictwem rozpoczął od szybowców w wieku 16 lat. Przeznaczenie sprowadziło go na pilotaż śmigłowcowy w Chełmie. Odkąd pierwszy raz poleciał śmigłowcem już wiedział, że jest to sektor lotnictwa stworzony dla niego. Na śmigłowcach wylatał dotychczas 850 godzin, zaś jego całkowity nalot razem z szybowcami i samolotami to 1700 godzin.